شرکت پاسیاد وب در زمینه طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو بصورت کاملا اختصاصی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی میباشد. فعالیت شرکت پاسیاد وب  از سال 1392 آغاز شده است که طی این مدت توانسته ایم کسب و کار های زیادی را در این مسیر همراهی نماییم در با پشتیبانی مناسب و حرفه ای همانطور که کسب و کارهای زیادی را به ثمر نشانده ایم تا رسیدن به موفقیت همراه شما باشیم.
در تمامی پروژه های پیاده سازی شده توسط شرکت طراحی وب سایت پاسیاد وب از قالب های اختصاصی استفاده شده است و زبان برنامه نویسی سایت ها php می باشد. از نظر سرعت انجام پروژه نیز حداکثر بعد از 24 پس از عقد قرار داد تیم طراحی و توسعه شرکت برای آغاز پروژه اقدامات لازم را به عمل می آورد.

طراحی وب سایت ریسپانسیو  – واکنش گرا – سازگار با دسکتاپ ٬ موبایل و تبلت شهریار اندیشه
تحویل به موقع
مهمترین عامل موفقیت در تجارت و کسب و کار استفاده صحیح از زمان است و طراحی سایت هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.تیم پاسیاد وب با علم بر این موضوع تحویل پروژه ها در کمترین زمان را مبنای کار خود قرا داده است.
ضمانت نامه و گارانتی
یادتون باشه همیشه “از شرکت طراح خود ضمانت‌نامه و گارانتی بخواهید”
کلیه خدمات ارائه شده در پاسیاد وب دارای گارانتی صحت عملکرد می باشد.
استراتژی تولید محتوا
ما در پاسیاد وب با هدف‌گذاری ، توصیف برند ، شناخت مشتریان و مخاطب ، تحلیل رقبا ، تحقیق کلیدواژه و ترسیم نقشه ، مسیری تازه برای کسب و کار شما ایجاد می کنیم